У медичному центрі “Альтернатива” ефективно проводиться лікування дискінезії жовчного міхура у дітей
Причини дискінезії жовчного міхура у дітей
Важлива роль розвитку первинної дискінезії відводиться порушення режиму харчування:
- тривалі перерви у харчуванні
- переїдання
- примусові годування
- вживання надлишку жирного або гострого в харчуванні
Такі форми дискінезії ЖВП найчастіше виникають у малюків із неврозами, вегетативно-судинною дистонією, при психосоматичному синдромі або нервово-артритичній аномалії конституції.
Побічні дискінезії виникають як ускладнення патологічних процесів в органах травлення при:
- хронічному холангіті (запалення жовчних шляхів)
- хронічному дуоденіті (запалення дванадцятипалої кишки)
- хронічному ентероколіті (запаленні тонкої та товстої кишки)
- кишкових інфекціях (сальмонельоз, дизентерія, гострий гепатит)
- глистних ураженнях
Особливо на розвиток дискінезії жовчовивідних шляхів впливає лямбліоз кишківника. Паразити ушкоджують слизову оболонку дванадцятипалої кишки, викликають її дистрофічні явища та порушують вироблення кишкових гормонів. В результаті порушується координація роботи сфінктерів кишки та сфінктерів у галузі жовчовивідної системи.
Чим загрожує дискінезія жовчовивідних шляхів у дітей?
- Дитячий організм перебуває у стадії формування та будь-які інтоксикації можуть вплинути на органи імунної системи, підшлункову залозу, печінку, серцево-судинну систему, головний мозок.
- Найчастіше порушення злагодженої роботи організму починається з дискінезії жовчовивідних шляхів.
У нормі токсини, що потрапили в організм, проникають у кров і доставляються до печінки. Тут відбувається їхнє знешкодження внаслідок складних біохімічних реакцій. Потім вони потрапляють у жовчний міхур і далі через кишківник виводяться з організму. Якщо порушується моторика жовчного міхура, то токсини, які відфільтрувала печінку, затримуються в організмі, відбувається їх вторинне всмоктування в кров. - При цьому насамперед страждає нервова система, головний мозок.
- Така дитина швидко втомлюється від звичного навантаження, у неї знижується концентрація уваги, пам’ять, відбувається зниження зору.
- У деяких дітей виникають гіперкінези, змінюється звична поведінка.
- З боку системи травлення гіпотонія стінок жовчного міхура веде до згущення жовчі. У цьому гірше протікає процес розщеплення жирів, гірше регулюється перистальтика кишківника, і такі діти схильні до запорів.
- Якщо не звернути на це увагу, то далі знижуватиметься зір, можуть підключитися різні алергічні реакції, з’явитися шкірні висипання.
- У дітей пубертатного віку з дискінезією жовчного міхура буде майже в 100 відсотків випадків вугрі, що негативно позначиться на психологічному стані підлітка.
- Згущення жовчі при дискінезії жовчовивідних шляхів призводить до зниження її знезаражувального ефекту, що веде до розмноження в кишківнику хвороботворних бактерій, найпростіших і глистів. Створюються умови для хронічного отруєння організму невчасно виведеними токсинами.
- У таких дітей найчастіше спостерігається патологія щитовидної залози.
Як лікувати дискінезію жовчовивідних шляхів у дітей?
Наші методи, які застосовують лікарі медичного центру “Альтернатива” безпечні та безпечні для організму дитини.
- Починаємо з УЗД органів черевної порожнини та аналізу роботи травної системи на Комплексі Медичному Експертному
Ця інформація дає можливість як об’єктивно оцінити особливості будови жовчного міхура, наявність деформації, гіпо чи гипертонуса. Головним завданням обстеження є відстеження причин, які призвели жовчний міхур даної дитини до дискінезії.
І у кожної дитини ці причини дискенезії жовчовивідних шляхів відрізняються.
Малорухливий спосіб життя, перетяжки в жовчному міхурі, неправильне харчування, інфекції жовчного міхура та організму в цілому, глистні інвазії в кишківнику, лямбліоз та опісторхоз у печінці та жовчному міхурі, недостатній прийом добової води та багато інших.
- Головним методом лікування у нашому центрі є проходження п’ятиденної стаціонарної програми детоксикації у комплексі з протипаразитарними заходами та відновленням нормального тонусу жовчного міхура. Програму проводить кваліфікований персонал.
Програма відновлення роботи всього організму, зокрема. жовчного міхура : проживання в комфортних умовах, спеціальне дієтичне харчування, прийом фіточаїв, озонованої води, очищення товстого та тонкого кишківника, масаж спини, мікроклізи з озонованою олією, кисневі продування Лор-органів та кишківника.
Після закінчення програми лікар дає рекомендації щодо харчування, подальшого оздоровлення, проведення лікувальної фізкультури, прийому протипаразитарних свічок, капсул, фіточаїв.
Вчасно виявлені причини та вирішені завдання допоможуть зберегти найдорожче – здоров’я Вашої дитини.