Алергічний кон’юнктивіт може виникати у дітей у будь-якому віці.

Алергічний кон’юнктивіт – одне з найпоширеніших алергічних захворювань у дітей. Алергічний кон’юнктивіт зазвичай пов’язаний з алергічною реакцією на різні речовини, такі як пилок рослин, квітів та чагарників, пилок злаків, домашній та бібліотечний пил, епідерміс людини та тварин, вихлопні гази, запах фарби, ацетону, будівельних матеріалів та ін.

Причини алергічного кон’юнктивіту у дітей

Алергічний кон’юнктивіт у дітей зазвичай викликається алергічною реакцією на різні речовини, які вони вдихають або з якими контактують. Деякі з найпоширеніших причин алергічного кон’юнктивіту у дітей включають:

 • Пилок: Алергія на пилок рослин, такий як дерева, трави та квіти, є однією з основних причин сезонного алергічного кон’юнктивіту у дітей.
 • Домашні пилові кліщі: Ці мікроскопічні організми проживають у пилу, меблях, килимах та постільній білизні. Їхні фекалії містять алергени, які можуть викликати алергічний кон’юнктивіт у дітей.
 • Домашні тварини: Шерсть, шкірний секрет та слина домашніх тварин (наприклад, кішок та собак) містять алергени, які можуть викликати алергічні реакції у дітей, включаючи алергічний кон’юнктивіт.
 • Харчові алергени: У деяких дітей алергічний кон’юнктивіт може бути пов’язаний з харчовими алергіями, особливо на такі продукти, як молоко, яйця, пшениця, соя та горіхи.
 • Дратівливі речовини: Деякі хімічні речовини, такі як дим, вихлопні гази та хлор у басейнах, можуть викликати подразнення очей та алергічний кон’юнктивіт у дітей.
 • Паразитарні інфекції, глисти, гриби

Кожна дитина може мати індивідуальні алергічні реакції. Це пов’язано з особливостями системи виділення дитини, тобто як працюють кишківник, нирки, печінка і жовчний міхур з виведення токсинів з організму.

Якщо у дитини є дискінезія жовчовивідних шляхів, перегин жовчного міхура, це ускладнює відтік жовчі з токсинами та алергенами з печінки та жовчного міхура. Такі діти частіше хворіють на алергічні захворювання, зокрема, на алергічний кон’юнктивіт.

Алергічний кон’юнктивіт найчастіше зустрічається у дітей, у яких порушена мікрофлора кишківника, є дефіцит лакто- та біфідобактерій, є брак ферментів для травлення їжі.

Алергічний кон’юнктивіт найчастіше зустрічається у дітей із глистними інвазіями. Паразити поглинають корисні компоненти їжі, вітаміни та мікроелементи та послаблюють організм дитини. Але найнеприємніше, що паразити виділяють продукти життєдіяльності та отруюють організм, викликаючи алергічні реакції.

Педіатр або алерголог медичного центру “Альтернатива” можуть провести аналіз організму вашої дитини на Комплексі Медичному Експертному, визначити особливості органів виділення, конкретні алергени, що викликають реакцію у вашої дитини, визначити харчову непереносимість, рекомендувати відповідні запобіжні заходи та призначити лікування.

Симптоми алергічного кон’юнктивіту у дітей 

 • Свербіж та печіння в очах : ​​Діти можуть відчувати інтенсивний свербіж та печіння в області очей.
 • Почервоніння очей та набряк кон’юнктиви: Очі можуть ставати червоними та запаленими. Кон’юнктива – прозора мембрана на внутрішній стороні повік, може бути набрякла і роздратована.
 • Діти з алергічним кон’юнктивітом часто відчувають підвищену сльозотечу, коли з очей йдуть зайві сльози .
 • Виділення з ока: У дітей може бути виділення з очей, яке може бути прозорим або містити густу слиз.
 • Часте моргання та тертя очей: Діти можуть постійно моргати і третину ока у спробі зняти свербіж та дискомфорт.
 • Набряк повік: У деяких дітей алергічний кон’юнктивіт може супроводжуватися набряком повік, коли верхня або нижня повіка стають опухлими.
 • Роздратування та чутливість до світла: Діти можуть відчувати роздратування очей та чутливість до яскравого світла.

Діагностика алергічного кон’юнктивіту у дітей 

 • Медичний огляд: Лікар проведе огляд очей і поставить питання про симптоми, тривалість і тригерні фактори, які можуть викликати алергічну реакцію у дитини.
 • Медичний анамнез: Лікар може поставити запитання про попередні алергічні реакції дитини, а також про наявність алергічних захворювань у сім’ї.
 • Проби на алергени: Випробування на алергени може бути проведено визначення конкретних речовин, викликають алергічну реакцію в дитини. Це може включати шкірні проби, у яких невеликі кількості потенційних алергенів наносяться на шкіру дитини, і спостерігається реакція. Іноді можуть бути застосовані кровні тести на IgE антитіла, щоб виявити рівень алергічної реакції на конкретні алергени.
 • Виняткова дієта або пробні винятки: Якщо підозрюється, що харчові алергени можуть бути причиною алергічного кон’юнктивіту, лікар може рекомендувати виключення певних продуктів із раціону дитини на певний період для визначення реакції.
 • Дослідження історії навколишнього середовища: Лікар може поставити питання про навколишнє середовище дитини, щоб визначити наявність можливих тригерів, таких як домашні тварини, пил, пилок та інші алергени.
 • Аналіз організму на наявність алергенів в організмі на Медичному Комплексі Експертному: Стан імунної системи; Стан шлунково-кишкового тракту та інших слизових; Побутові, виробничі, харчові, рослинні, пилкові, інфекційні, хімічні алергени; Визначення харчової нестерпності

Лікування алергічного кон’юнктивіту у дітей

Лікування алергічного кон’юнктивіту у дітей може містити кілька підходів для зняття симптомів та зменшення запалення. Основні методи лікування включають:

 • Антигістамінні препарати Лікар може рекомендувати прийом антигістамінних препаратів у вигляді сиропів або таблеток для зменшення сверблячки, почервоніння та інших алергічних симптомів. Деякі антигістамінні препарати доступні без рецепта, проте рекомендується проконсультуватися з лікарем для підбору відповідного препарату та дозування для дитини.
 • Протиалергічні краплі для очей: Для зняття симптомів алергічного кон’юнктивіту можуть бути призначені спеціальні краплі для очей, що містять антигістамінні та протизапальні компоненти. Вони допомагають зняти свербіж, почервоніння та набряк очей.
 • Профілактичні заходи: Важливо уникати контакту з відомими алергенами, які викликають реакцію у дитини. Наприклад, якщо пилок є тригером, варто обмежити час, проведений на вулиці під час сезону цвітіння та промивати очі дитини після прогулянок. Також рекомендується регулярно видаляти пил у будинку, особливо зі спальні дитини, та уникати присутності свійських тварин, якщо вони викликають алергічну реакцію.
 • Холодні компреси: При наявності набряку або дискомфорту в очах, можна застосовувати холодні компреси на закриті повіки дитини для зняття запалення та зменшення набряку.
 • Кортикостероїдні препарати: У деяких випадках, при тяжких алергічних реакціях, лікар може призначити кортикостероїдні препарати у вигляді крапель для очей або мазей.
 • Проведення програми очищення організму для нормалізації функції печінки, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту
 • Проведення протипаразитарної програми: Причиною алергічного кон’юнктивіту у дітей часто може бути наявність паразитарної мікрофлори, герпес – вірусних інфекцій, грибкової мікрофлори.

Амбулаторна чи стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.

  • Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному.
  • Програма детоксикації: Проживання; Хачування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)

 • Озонотерапія: ректальні інсуфляції, санація верхніх дихальних шляхів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, озонована олія
 • Протипаразитарні програми
 • Пресотерапія: очищення лімфатичної системи
 • Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу

Навіщо чистити печінку під час лікування алергічного кон’юнктивіту в дітей віком?

Печінка відіграє важливу роль у функціонуванні імунної системи та метаболічних процесів в організмі. Хоча прямого зв’язку між печінкою та лікуванням алергічного кон’юнктивіту немає, здорова печінка може сприяти зміцненню імунної системи та загальному благополуччю організму. Ось кілька способів, якими здорова печінка може вплинути на здоров’я та алергічні реакції:

 • Метаболізм алергенів: Печінка відіграє ключову роль у метаболізмі та обробці алергенів, що надходять до організму. Вона може допомогти знизити рівень алергічної реакції шляхом обробки та видалення алергенів із крові.
 • Зміцнення імунної системи: Печінка виконує функцію очищення організму від токсинів та підтримки балансу імунної системи. Здорова печінка може покращити реакцію імунної системи на алергени та знизити запалення, що може допомогти в управлінні симптомами алергічного кон’юнктивіту.
 • Посилення загального здоров’я: Печінка відіграє важливу роль у метаболічних процесах, поживному обміні та засвоєнні поживних речовин. Здорова печінка сприяє нормалізації обміну речовин, покращенню травлення та абсорбції поживних речовин, що може підвищити загальне здоров’я та благополуччя організму, включаючи покращення симптомів алергічного кон’юнктивіту.

Наявність глистів викликає алергічний кон’юнктивіт у дітей

Глисти, такі як круглі черв’яки або гострики, зазвичай є однією з причин алергічного кон’юнктивіту у дітей. Глисти можуть викликати різні алергічні реакції та призводити до загальної підвищеної чутливості імунної системи. Внаслідок цього може виникати більш виражена алергія, включаючи алергічний кон’юнктивіт, у дітей, які мають глистову інфекцію.

Глисти можуть викликати алергічні реакції, оскільки їхня присутність в організмі призводить до виділення токсинів та алергенів, які можуть активувати імунну систему. Це може спричинити розвиток алергічних симптомів, включаючи кон’юнктивіт.

Однак важливо відзначити, що алергічний кон’юнктивіт у дітей зазвичай пов’язаний з іншими алергенами, такими як пилок рослин, пил, пилкові кліщі, домашні тварини та харчові алергени.

Якщо у Вас є підозра на наявність глистяної інфекції у дитини або інші проблеми зі здоров’ям, рекомендується звернутися до лікаря для відповідної діагностики та лікування.

Переваги діагностики та лікування алергічного кон’юнктивіту у дітей у МЦ Альтернатива

МЦ “Альтернатива” надає діагностику та лікування алергічного кон’юнктивіту у дітей за допомогою кваліфікованих спеціалістів та сучасного обладнання. Ось кілька переваг, які можуть бути пов’язані з діагностикою та лікуванням у даному медичному центрі:

 • Експертиза фахівців: МЦ “Альтернатива” пропонує послуги досвідчених лікарів, які мають широкий досвід у діагностиці та лікуванні алергічного кон’юнктивіту у дітей. Вони можуть точно визначити причину та тригери алергічної реакції та розробити індивідуальний план лікування для кожної дитини.
 • Сучасне обладнання: МЦ “Альтернатива” оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити діагностику та оцінку стану очей дитини.
 • Індивідуальний підхід: Фахівці МЦ “Альтернатива” приділяють увагу індивідуальним потребам кожної дитини та розробляють оптимальний план лікування з огляду на вік, стан здоров’я та особливості дитини. Вони також можуть запропонувати рекомендації щодо запобігання алергічних реакцій у майбутньому.
 • Комплексний підхід: У МЦ “Альтернатива” можуть бути запропоновані не тільки лікарські препарати, але й інші методи лікування, такі як фізіотерапія, програма детоксикації організму, проведення протипаразитарної програми та поради щодо зміни способу життя та дієти. Комплексний підхід може допомогти впоратися з алергічним кон’юнктивітом більш ефективно та довгостроково.
 • Стаціонарне та амбулаторне лікування: У МЦ “Альтернатива” є можливість провести лікування алергічного кон’юнктивіту в умовах стаціонару протягом 5-10 днів або в умовах денного стаціонару.
 • Виявлення справжніх причин алергії, тобто внутрішніх алергенів (бактерії, грибки, віруси, глисти, найпростіші)
 • Швидкий аналіз стану організму дитини на скринінговому устаткуванні КМЕ – Комплексі Медичному Експертному
 • Безпека
 • Ефективність
 • Уникнення токсичної дії лікарських препаратів

Відгуки – лікування алергічного кон’юнктивіту у дітей

guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Віра

Влітку постійно у доньки виникала алергія, не знали що й робити, нічого не допомагало.
У вашому центрі дуже кваліфікований лікар (на жаль прізвище не запам’ятала) призначив лікування алергічного кон’юнктивіту, і що найцікавіше, засоби не дорогі, а ефект супер.

Методика лікування алергічних захворювань у дітей в МЦ "Альтернатива" 

При лікуванні алергічних захворювань у дітей у медичному центрі "Альтернатива" застосовується протипаразитарна, протиалергічна програма очищення організму в умовах стаціонарного центру / амбулаторно:

нормалізація роботи травного каналу; відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи; відновлення обміну речовин; зниження маси тіла; проведення протипаразитарної програми

 • Проживання в 1-місному номері з батьками на 5-10 діб або амбулаторно
 • Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
 • Визначення харчової непереносимості, дефіциту вітамінів і мікроелементів, стан шлунково-кишкового тракту на Комплексі Медичному Експертному
 • Гіпоалергенне харчування: вегетаріанське, сокотерапія, сироїдіння
 • Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
 • Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
 • Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на інфекції слизової оболонки Вуха, Горла, Носа
 • Протиалергенна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
 • Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж): очищення лімфи від алергенів і токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення
 • Вісцеральний масаж (масаж внутрішніх органів): сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

Код Найменування Ціна,грн Термін
МОЛЕКУЛЯРНА АЛЕРГОДІАГНОСТИКА
7 101 Панель «Весняні дерева»: rBet v 1 PR-10, мажорний алерген дерев родини букових, rBet v 2, rBet v 4 мінорний алерген дерев родини букових 1380 5 роб.дн.
7 102 Панель «Суміш трав злакових та лугових»: rPhl p 1, rPhl p 5b мажорний алерген злакових трав; rPhl p 7, rPhl p 12 мінорний алерген трав 1130 5 роб.дн.
7 103 Панель «Трави злакові та бур’яни»: rPhl p 1, rPhl p 5b мажорний алерген злакових трав, rPhl p 7, rPhl p 12 мінорний алерген злакових трав, nArt v 1 Полин мажорний алерген, nArt v 3 LTP Полин мажорний алерген, nAmb a 1 Амброзія мажорний алерген 2300 5 роб.дн.
7 104 Панель «Полинь»: nArt v 1 Полин - мажорний алерген; nArt v 3 LTP, Полин, мажорний аллерген; rPhl p 7, rPhl p 12 мінорний алерген трав 1440 5 роб.дн.
7 105 Панель «Амброзія»: nAmb a 1 Амброзія, мажорний алерген амброзії; rPhl p 7, rPhl p 12 мінорний алерген трав 980 5 роб.дн.
7 022 Рекомбінантні пилки тимофіївки та берези: пилок тимофіївки; Phl p1; Phl p5; пилок берези; rBet v1; rBet v2 1035 2 роб.дн.
7 106 Панель «Цвіль внутрішня»: m3 Aspergillus fumigatus, m207 Aspergillus niger, m4 Mucor racemosus, m1 Penicillium chrysogenum (P. notatum) 1400 5 роб.дн.
7 107 Панель «Цвіль зовнішня»: m229 rAlt a 1 Alternaria alternata, m2 Cladosporium herbarum, m7 Botrytis cinerea) 1400 5 роб.дн.
7 108 Панель «Кліщі»: nDer p 1 кліщ домашнього пилу, rDer p 2 кліщ домашнього пилу, rDer p 10 тропоміозину, кліщ домашнього пилу 1645 5 роб.дн.
7 109 Визначення мінорного алергену «Кліщ домашнього пилу»: rDer p 10 тропоміозин 635 5 роб.дн.
7 023 Компоненти пилових кліщів: D. pteronyssinus; D. farineae; rDep p1; rDep p2; rDep p10; rDep p23 575 2 роб.дн.
7 110 Cкринінг інгаляційної алергії «Phadiatop» 920 5 роб.дн.
7 111 Cкринінг харчової алергії «fx 5»: білок яйця, молоко, соя, пшениця, риба, арахіс 805 5 роб.дн.
7 112 Панель «Астма/Риніт/Екзема»: f1 Яєчний білок, f2 Коров'яче молоко, f4 Пшениця, f14 Соя, d1 Кліщ домашнього пилу, e1 Кішка, e5 Собака 1495 5 роб.дн.
7 113 Панель «Астма/Риніт»: m3 Aspergillus fumigatus, m207 Aspergillus niger, m2 Cladosporium herbarum, rPhl p 1, rPhl p 5b мажорний алерген злакових трав, rBet v 1 PR - 10 мажорний алерген дерев сімейства букових, d1 Кліщ домашнього пилу, e1 Кішка, e5 Собака, w6 Полин, m6 Alternaria, w1 Амброзія 2840 5 роб.дн.
7 114 Панель «Молоко»: f2 Коров'яче молоко, Казеїн (f78) 555 5 роб.дн.
7 115 Панель «Яєчний білок»: nGal d 2 Овальбумін яйця, nGal d 1 овомукоід яйця, nGal d 4 Лізоцим яйця, nGal d 3 кональбумін яйця, f75 Жовток яйця 1610 5 роб.дн.
7 116 Панель «Фрукти»: rPru p 1 PR-10, rPru p 3 LTP, rPru p 4 1495 5 роб.дн.
7 117 Панель «Передвакцинаційний»:c74 Желатин коров'ячий, nGal d 2 Овальбумін яйця, f45 Дріжджі 1035 5 роб.дн.
7 118 Мультикомпонентна молекулярна кількісна діагностика специфічного sIgE та загального IgE алергочіпом Allergy Explorer ALEX2 (295 алергена) 5635 4 роб.дн.
АЛЕРГІЯ
7 001 Загальний IgE (загальний маркер алергії) 255 1 роб.дн.
7 012 Гліадин, антитіла IgA 440 3 роб.дн.
7 002 Гліадин, антитіла IgG 440 3 роб.дн.
7 017 Триптаза 945 5 роб.дн.
7 018 Еозинофільний катіонний білок (ЕКБ) 390 3 роб.дн.
7 019 Діаміноксидаза (ДАО) 805 5 роб.дн.
7 006 Панель №2 «Інгаляційна»: Антитіла IgE до інгаляційних алергенів: Der.pteronyssinus, Der. farinea, шерсть кішки, шерсть собаки, шерсть коня, шерсть кроля, шерсть морської свинки, шерсть хом'яка, пилок вільхи, пилок дуба, пилок берези, пилок лісового горіха, пилок тимофіївки, пилок жита культивованого, пилок полиню, пилок подорожника, Pen.notatum, Cladosp.herbarum, Asp.fumigatus, Alternaria alternata, метод Western Blot 1610 2 роб.дн.
7 007 Панель №3 «Харчова»: Антитіла IgE до харчових алергенів: яєчний білок, яєчний жовток, коров'яче молоко, казеїн, пшеничне борошно, житнє борошно, соєві боби, кунжут, арахіс, фундук, мигдаль, яблуко, ківі, персик, помідор, морква, картопля, селера, тріска, краб, метод Western Blot 1610 2 роб.дн.
7 008 Панель №4 «Педіатрична»: Антитіла IgE до: суміш трав (тимофіївка + жито культивоване), береза, полин, Der.pteronyssinus, Der. Farineae, кішка епітелій, собака епітелій, кінь епітелій, Cladosp.herbarum, Asp.fumigatus, Alternaria alternata, білок яйця, жовток яйця, коров'яче молоко, тріска, альфа-лактальбумін, бета-лактоглобулін, казеїн, бичачий сироватковий альбумін, пшеничне борошно, рис, соєві боби, арахіс, фундук, морква, помідор, яблуко, метод Western Blot 1610 2 роб.дн.
7 015 Панель №5 «Атопік 20-1»: Антитіла IgE до: молоко, казеїн, Альфа-лактоальбумін, Бетта-лактоглобулін, бичачий сироватковий альбумін, білок /жовток яєчний, рис, соя, банан, свинина, яловичина, м’ясо курчати, борошняна суміш: пшениця, жито, ячмінь, овес, пекарські дріжджі, кліщ Der. pteronyssinus/Der. farinаe, грибок Cladosp. herbarum /Alternaria alternata, пилок берези бородавчастої /дуба, пилок вільхи сірої /горіха, суміш 6 трав (пилок): грястиця збірна, овес луговий, пажитниця (райграс), тимофіївка лугова, блакитна трава Кентуккі, бухарник шерстистий, Загальний IgE (загальний маркер алергії), метод Western Blot 1035 2 роб.дн.
7 024 Панель №7 «Атопік Скрін» (54 показники): Der.pteronyssinus, Der. farineae, отрута бджоли медоносної, отрута оси звичайної, тарган-прусак, пил домашній, кішка епітелій, собака епітелій, кінь епітелій, Penicillium notatum, Cladosp.herbarum, Asp.fumigatus, Alternaria alternata, колосок духмяний, грястиця збірна, тимофіївка лугова, жито посівне, вільха сіра, береза, ліщина звичайна, дуб білий, кипарис вічнозелений, амброзія полинолиста, полин звичайний, подорожник ланцетолистий, латекс (молочний сік каучуконосних рослин), томат, морква, картопля, селера, яєчний білок, яєчний жовток, коров'яче молоко, тріска, краб, креветка, бичачий сироватковий альбумін, альфа-лактальбумін, бета-лактоглобулін, казеїн, яловичина, баранина, пивні дріжжі, пшеничне борошно, житнє борошно, рис, соєві боби, кунжут, арахіс, фундук, мигдаль, яблуко, ківі, абрикос, метод Western Blot 2530 2 роб.дн.
7 016 Панель №6 «Молоко+глютен» (6 показників): Антитіла IgE до: молоко, Альфа-лактоальбумін, Бетта-лактоглобулін, казеїн, бичачий сироватковий альбумін, глютен, метод Western Blot 980 4 роб.дн.
7 025 Панель №8 «Трави та бур'яни»: колосок духмяний, грястиця збірна, тимофіївка лугова, жито посівне, амброзія полинолиста, полин звичайний, подорожник ланцетолистий, лобода біла, кропива, капуста польова, метод Western Blot 1070 2 роб.дн.
7 011 Харчова непереносимість (90 алергенів) – антитіла IgG до: авокадо, банан, баранина, виноград білий, глютен, лохина, грейпфрут, грецький горіх, гречана крупа, гриби (печериці), груша, дріжджі пекарські, дріжджі пивні, диня канталупа, зелений горошок, зелений солодкий перець, суниця, індичка, йогурт, казеїн, кальмар, камбала, капуста броколі, капуста білокачанна, картопля, молоко коров’яче, кава, краб, креветки, кролик, кукурудза, кунжут, куряче м’ясо, лимон, цибуля, масло вершкове, мед, мигдаль, молоко козяче, морква, м’який сир, овес, огірок, оливки, горіх коли, палтус, перець Чілі, персик, петрушка, пшениця, пшоно, п’ятниста квасоля, рис, жито, сардини, червоний буряк, свинина, селера, насіння соняшника, слива, соя, стручкова квасоля, сир Бринза, сир Чеддер, тютюн, томати, тріска, тростинний цукор, тунец, гарбуз, устриці, форель, хек, цвітна капуста, цільне зерно ячменю, чорний перець, чорний чай, часник, швейцарський сир, шоколад, яблуко, яєчний білок, яєчний жовток, апельсин, ананас, яловичина, баклажан, арахіс, бета-лактоглобулін, лосось 5175 2 роб.дн.
8 055 Харчова непереносимість FOX, визначення специфічних IgG до 286 антигенів продуктів харчування 6900 4 роб.дн.
                                               ІНДИВІДУАЛЬНІ АЛЕРГЕНИ
ТВАРИНИ    
8 001 Антитіла IgE до алергенів кішки (епітелій) 290 2 роб.дн.
8 002 Антитіла IgE до алергенів курки (перо) 290 2 роб.дн.
8 003 Антитіла IgE до алергенів морскої свинки (епітелій) 290 2 роб.дн.
8 054 Антитіла IgE до алергенів папуги (перо) 290 2 роб.дн.
8 004 Антитіла IgE до алергенів собаки (епітелій) 290 2 роб.дн.
8 005 Антитіла IgE до алергенів хом’яка (епітелій) 290 2 роб.дн.
ХАРЧОВІ    
8 006 Антитіла IgE до алергенів апельсинів 290 2 роб.дн.
8 007 Антитіла IgE до алергенів арахісу 290 2 роб.дн.
8 008 Антитіла IgE до алергенів бананів 290 2 роб.дн.
8 009 Антитіла IgE до алергенів глютену 310 2 роб.дн.
8 010 Антитіла IgE до алергенів вівсяного борошна 290 2 роб.дн.
8 011 Антитіла IgE до алергенів житнього борошна 290 2 роб.дн.
8 012 Антитіла IgE до алергенів кави 290 2 роб.дн.
8 013 Антитіла IgE до алергенів казеїна 290 2 роб.дн.
8 014 Антитіла IgE до алергенів какао 290 2 роб.дн.
8 015 Антитіла IgE до алергенів картоплі 290 2 роб.дн.
8 016 Антитіла IgE до алергенів коров’ячого молока 290 2 роб.дн.
8 017 Антитіла IgE до алергенів креветок 290 2 роб.дн.
8 018 Антитіла IgE до алергенів кукурудзяного борошна 290 2 роб.дн.
8 019 Антитіла IgE до алергенів курячого м’яса 290 2 роб.дн.
8 020 Антитіла IgE до алергенів лосося/сьомги 290 2 роб.дн.
8 021 Антитіла IgE до алергенів моркви 290 2 роб.дн.
8 022 Антитіла IgE до алергенів оселедцю 290 2 роб.дн.
8 053 Антитіла IgE до алергенів полуниці 290 2 роб.дн.
8 023 Антитіла IgE до алергенів пшеничного борошна 290 2 роб.дн.
8 024 Антитіла IgE до алергенів рису 290 2 роб.дн.
8 025 Антитіла IgE до алергенів свинини 290 2 роб.дн.
8 026 Антитіла IgE до алергенів соєвих бобів 290 2 роб.дн.
8 027 Антитіла IgE до алергенів судака 290 2 роб.дн.
8 028 Антитіла IgE до алергенів скумбрії 290 2 роб.дн.
8 029 Антитіла IgE до алергенів томатів 290 2 роб.дн.
8 030 Антитіла IgE до алергенів тріски 290 2 роб.дн.
8 031 Антитіла IgE до алергенів яблука 290 2 роб.дн.
8 032 Антитіла IgE до алергенів яєчного жовтка 290 2 роб.дн.
8 033 Антитіла IgE до алергенів яловичини 290 2 роб.дн.
8 034 Антитіла IgE до алергенів ячмінного борошна 290 2 роб.дн.
8 035 Антитіла IgE до алергенів яєчного білка 290 2 роб.дн.
8 047 Антитіла IgE до алергенів меду 290 2 роб.дн.
КЛІЩІ    
8 036 Антитіла IgE до алергенів кліща Dermatophagoides рteronyssinus 290 2 роб.дн.
8 037 Антитіла IgE до алергенів кліща Dermatophagoides farinae 290 2 роб.дн.
ГРИБИ І ПЛІСНЯВА    
8 038 Антитіла IgE до алергенів Penicillium notatum 290 2 роб.дн.
8 039 Антитіла IgE до алергенів Aspergillus niger 290 2 роб.дн.
ПАРАЗИТИ    
8 040 Антитіла IgE до алергенів аскариди 290 2 роб.дн.
ДЕРЕВА    
8 051 Антитіла IgE до алергенів берези 290 2 роб.дн.
8 041 Антитіла IgE до алергенів тополі 290 2 роб.дн.
ТРАВИ    
8 042 Антитіла IgE до алергенів амброзії звичайної карликової 290 2 роб.дн.
8 043 Антитіла IgE до алергенів кульбаби 290 2 роб.дн.
8 044 Антитіла IgE до алергенів полину звичайного 290 2 роб.дн.
8 048 Антитіла IgE до пилку квітів 290 2 роб.дн.
ДОМАШНІЙ ПИЛ    
8 045 Антитіла IgE до алергенів пилу домашнього 290 2 роб.дн.
КОМАХИ    
8 046 Антитіла IgE до алергенів таргана-прусака 290 2 роб.дн.

Найменування Ціна, грн
Консультація лікаря 750 грн
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
1 600 грн
Аналіз стану організму на Медичному Комплексі Експертному з консультацією лікаря 1 450 грн
Аналіз організму на алергени на Комплексі Медичному Експертному з консультацією Головного лікаря:
Стан імунної системи; Стан шлунково-кишкового тракту та інших слизових;
Побутові, виробничі, харчові, рослинні, пилкові, інфекційні, хімічні;
Визначення харчової непереносимості
1 400 грн
Аналіз організму на алергени на Комплексі Медичному Експертному з консультацією лікаря 1 250 грн
Аналіз крові на харчову непереносимість продуктів харчування «Foodline»
У вартість включено:
Первинна консультація сертифікованого лікаря за програмою Foodline
Аналіз крові на харчову непереносимість 90 продуктів харчування
Надання індивідуальної програми харчування відповідно до результатів аналізу
Динамічне спостереження пацієнта протягом 6 місяців
Корекція харчового раціону протягом 6-ти місяців за ДНК картою
10 000 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта) з консультацією та рекомендаціями дієтолога: оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 1 400 грн
Біоімпедансний аналіз складу тіла (ваги таніта): оцінка жирового обміну, кісткової маси, жиру, оцінка індексу маси тіла, співвідношення води жирів та кістково-м'язової системи в організмі 600 грн
Підбір рекомендованих продуктів харчування, недостатність вітамінів та мікроелементів із застосуванням Комплексу Медичного Експертного з консультацією лікаря 1 250 грн
Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 700 грн
Лабораторні аналізи на алергени
Стаціонарний комплекс лікування
Проживання у 2-х місному / 1 місному номері
Обстеження: консультації лікарів, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів
Гіпоалергенне харчування: сокотерапія, сиороїдіння, лікувальне голодування
Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневої сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протипаразитарна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 2 місному номері 19 800 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 5 днів у 1 місному номері 22 800 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 2 місному номері 38 700 грн
Стаціонарний комплекс лікування на 10 днів у 1 місному номері 44 700 грн
Розміщення у 2-місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 500 грн
Розміщення в 1-місному номері для проходження процедур амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (1 доба) 1 000 грн
Харчування для амбулаторних пацієнтів та супроводжуючих осіб (3-разове, 1 день) 400 грн
Амбулаторний комплекс лікування
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів на Комплексі Медичному Експертному; рекомендації щодо подальшого оздоровлення після закінчення курсу лікування
Програма детоксикації: Фіточаї; Озонована вода; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого кишківника (ортоградно)
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника
Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету
Протиалергенна програма №5: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення
Амбулаторний комплекс лікування на 5 днів 15 750 грн
Амбулаторний комплекс лікування на 10 днів 26 900 грн
Комплексні програми та процедури
Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів №5 - 30 хвилин: сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету 2 000 грн
Вісцеральний масаж №5 – 60 хвилин 4 000 грн
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) 150 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура - метод виведення жовчі з жовчного міхура для покращення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи 700 грн
Дуоденальне зондування жовчного міхура з діагностичним дослідженням жовчі – бактерії, лямблії, кристали холестерину, білірубіну.
Аналіз на Бак обстеження жовчі + антибіотикограма
1 115 грн
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» №5: Корекція інфекційних алергенів на Комплексі Медичному Експертному – вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити. Протипаразирні чаї 2 750 грн
Компенсаторна корекція інфекційних аллергенів на Комплексі Медичному Експертному - вплив на грибки, віруси, бактерії, паразити 450 грн
Лазерне лікування шкіри (Ексімер Лазер) при алергічних дерматитах 400 грн
Озонотерапія внутрішньовенна №5: протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові та судин від алергенів та токсинів, підвищення імунітету 2 550 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з магнезією або сорбітом для прискорення виведення алергенів з організму 500 грн
Очищення печінки (Дюбаж) з оливковою олією та грейпфрутовим соком 800 грн
Очищення тонкого кишківника (ортоградне промивання "гірським кришталем"):
мікроворсинки тонкого кишківника виконують функцію бар'єру для всмоктування токсинів та алергенів у кровоносне русло, сприяють очищенню лімфатичної системи
500 грн
Пресотерапія №5: очищення лімфи від алергенів та токсинів, покращення дренажної функції органів виділення 1 500 грн
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю №5: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів 1 000 грн
Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю №5: виведення слизу та паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори, лікування поліпозу кишківника 1 000 грн
Фотонна терапія (апарат Коробова – Козявкіна) №10: вплив біофотонів на прискорення виведення токсинів вірусів, бактерій, грибків та паразитів з організму; підвищення імунітету 800 грн
Фототерапія для великих форм захворювань шкіри: фотокабіна Псоролайт 250 грн
Фототерапія для великих форм захворювань шкіри: фотокабіна Псоролайт №10 2 250 грн
Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі.
Актуальні ціни Ви можете дізнатись за телефоном +38(097) 885-42-42
 • Консультація лікаря-алерголога
 • Аллергопанель “Пилок бур'янів” 9 алергенів
 • Біохімічна лабораторна діагностика при лікуванні алергії для дітей
 • Молекулярна алергодіагностика для дітей
 • Загальноклінічні аналізи при лікуванні алергії для дітей
 • Скринінговий аналіз алергенів на Комплексі Медичному Експертному для дітей
 • УЗД при алергії для дітей

Статті

Лікарі

Відео: програми та відгуки

Обстеження

 • Консультація лікаря-алерголога
 • Аллергопанель “Пилок бур'янів” 9 алергенів
 • Біохімічна лабораторна діагностика при лікуванні алергії для дітей
 • Молекулярна алергодіагностика для дітей
 • Загальноклінічні аналізи при лікуванні алергії для дітей
 • Скринінговий аналіз алергенів на Комплексі Медичному Експертному для дітей
 • УЗД при алергії для дітей

Процедури