Захворювання шлунково-кишкового тракту, що носять хронічний характер, знайомі практично кожному. Біль у животі, метеоризми, здуття, нудота і блювотні поклики – це те, що приносить масу дискомфорту і змінює наш звичний спосіб життя. Але все це можна змінити, достатньо записатися на прийом до гастроентеролога або терапевта.
Види хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту
Існує величезна кількість захворювань шлунково-кишкового тракту, які мають хронічний характер. Серед найпоширеніших:
- гастрит – запалення слизової оболонки шлунка
- холецистит – запальні процеси в районі жовчного міхура
- коліт – запалення слизової оболонки товстої кишки
- виразкова хвороба – ураження виразками слизової оболонки шлунка
- панкреатит – порушення нормального функціонування підшлункової залози.
При своєчасному і правильному лікуванні, хвороба не приносить багато дискомфорту. Але при тривалому відкладанні візиту до лікаря терапія може зайняти довгий час і забрати багато сил на відновлення нормальної роботи всього організму.
Причини розвитку хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту
Якщо говорити про хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, то вони мають цілий список спільних проблем, через які відбувається їхній розвиток і загострення в подальшому:
- зашлакованість організму, наявність паразитарних інфекцій
- ведення неправильного способу життя (вживання великої кількості алкогольних напоїв, куріння)
- потрапляння в організм інфекцій, які викликають запальні процеси
- відсутність правильного раціону харчування (зловживання фастфудом, смаженою і жирною їжею, харчування на ходу)
- повне ігнорування фізичної активності
- самолікування і неодноразове приймання лікарських препаратів без лікарського контролю;
- постійне перебування в стресовому стані
- спадкова схильність
- вроджені патології
Усе це в комплексі може призводити до малоприємних наслідків зі сторони шлунково-кишкового тракту. Але ситуацію можна змінити, якщо постаратися максимально виключити чинники, що призводять до хронічних захворювань.
Симптоми хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту
Як правило, симптоматика безпосередньо залежить від типу хвороби. Звісно, є загальні симптоми, але вони притаманні багатьом хворобам і не тільки ШКТ:
- гострий або ниючий біль у животі
- часті блювотні позиви
- відрижка з характерним неприємним запахом
- метеоризм
- пронос
- здуття
При появі хоча б кількох симптомів потрібно звернутися до терапевта для встановлення діагнозу і підбору правильної схеми лікування. Самолікування, в такому випадку, має згубний характер, оскільки неправильне приймання медикаментів може значно погіршити самопочуття.
Лікування хвороб ШКТ у МЦ “Альтернатива”
У нашому центрі використовуються унікальні розробки з лікування та відновлення нормальної діяльності ШКТ без лікарських препаратів. Адже вони дають тільки разове полегшення, при цьому завдаючи серйозної шкоди організму.
Проводять комплексне обстеження на Комплексі Медичному Експертному, УЗД органів черевної порожнини, УЗД кишківника і виходячи з його результатів призначають лікування. Воно включає в себе:
- Програма відновлення функцій шлунково-кишкового тракту на 5-10 днів в умовах стаціонару або амбулаторного центру: поліпшення моторики товстого кишківника (боротьба із закрепом), відновлення мікрофлори; поліпшення процесів всмоктування жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів у тонкому кишківнику; відновлення секреторної функції шлунка, підшлункової залози, кишківника; протипаразитарні заходи; активація роботи жовчного міхура та печінки з виведення токсинів з організму, нормалізація властивостей жовчі по розщепленню жирів
- Проживання в 1-місцевому / 2-х місному номері / амбулаторно
- Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) і нирок, ЕКГ, визначення вірусів, бактерій, паразитів, дефіциту вітамінів і мікроелементів, харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному
- Гіпоалергенне харчування (сокотерапія, сироїдіння, лікувальне голодування)
- Програма детоксикації: очищення товстого і тонкого кишківника, печінки і жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитарні, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
- Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю – підвищення імунітету, лікування кишкових інфекцій, виведення слизу і паразитів з кишківника, відновлення мікрофлори
- Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР органів озоно-кисневою сумішшю-
вплив на патогенну мікрофлору слизової Вуха, Горла, Носа - Озонотерапія внутрішньовенна – протиалергічна, протизапальна, детоксикаційна дія, Очищення крові і судин від алергенів і токсинів, підвищення імунітету.
- Протипаразитарна програма – корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на внутрішні алергени (грибки, віруси, бактерії, глисти, найпростіші)
- Пресотерапія – очищення лімфи від алергенів і токсинів, поліпшення дренажної функції органів виділення
- Вісцеральний масаж – сприяє поліпшенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу і паразитів, підвищенню імунітету.
- Витягування хребта на апараті “Ормед-професіонал” –
порушення цілісності хребетного стовпа в шийно-грудному відділі може стати причиною:
- рефлекторного спазму стравоходу, ускладнення ковтання і просування їжі
- ураження середньогрудних сегментів, крім больового синдрому, може супроводжуватися нестерпною печією, нудотою, блювотою, закрепами і рідкими випорожненнями
- виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Однією з причин утворення виразкових дефектів є гіперсекреція соляної кислоти внаслідок порушення контролю з боку центральної нервової системи. Вихідні нервові імпульси, що регулюють виділення кислоти частково або повністю блокуються на рівні ураженого сегмента
- запальні захворювання різних відділів шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози;
- патології жовчного міхура, пов’язаної з тривалим спазмом сфінктерів і порушенням відходження жовчі. Застій жовчі та її закономірне “згущення” з плином часу сприяє осадженню і склеюванню “твердих частинок” – формуванню каменів.
- Дуоденальне зондування жовчного міхура – метод виведення жовчі з жовчного міхура для поліпшення детоксикаційної функції печінки та активації імунної системи
Звісно, одночасно процедури не призначають, а тільки за потреби. Для цього пацієнту пропонують здати лабораторні аналізи, щоб точно встановити діагноз і підібрати тип лікування.