Я хворіла коронавірусом, мені кололи дексометозон, з’явилися прищі на обличчі
Чи можуть бути прищі на обличчі через гормони?
1 відповідь
Запалення епідермісу, як правило, відбуваються через гормональний збій. При гіперсекреції шкірного сала в андрогенних рецепторах з’являються прищі. Надмірна кількість сала і кератину забивають пори, а потім починають розкладатися під впливом бактерій.
Лікування прищів на обличчі
Лікування прищів на обличчі слід починати з візиту до дерматолога та гінеколога, які допоможуть виявити справжню причину їхньої появи. Але потрібно бути готовим до того, що доведеться здати цілий комплекс аналізів, серед яких дослідження верхнього шару епідермісу, сечі, крові. Гінеколог дасть направлення на здачу мазків на ІПСШ, ЗПСШ. Можливо, буде потрібно здати аналізи на гормональний статус.
Лікування прищів на обличчі починається тільки після отримання всіх результатів аналізів. У медичному центрі “Альтернатива” підбирається курс лікування, який передбачає підбір відповідних продуктів харчування, очищення організму від токсинів, призначення вітамінотерапії. І все це відбувається під суворим наглядом гінеколога і дерматолога. У такому випадку вдається в короткі терміни позбутися хронічних висипань на обличчі, у вигляді прищів.
Стаціонарна базисна програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму й основою для лікування дерматологічних захворювань. За 5-10 днів стаціонарної програми пацієнтам проводять очисні та протипаразитарні заходи.
Очищаються основні фільтри нашого організму – товстий і тонкий кишківник, печінка і жовчний міхур, нирки, включається в процес очищення лімфатична система. Завдяки виконаній роботі, створюються умови для нормалізації обміну речовин в організмі та оздоровлення шкіри.
Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному;
Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура і печінки (Дюбаж); Очищення тонкого і товстого кишківника (ортоградно).