Золотистий стафілокок мені лікували антибіотиками.
Провели аналіз на чутливість і стійкість бактерії до конкретних видів антибіотиків.
Який сенс від усього цього, оскільки я просто лікуюся і не виліковуюся.
Я витратила багато грошей на аналізи і стільки часу і здоров’я.
Що мені робити?
Золотистий стафілокок викликає інфекції шкіри, дихальних шляхів, навіть бронхопневмонію, гастроентероколіт, отити, абсцеси та багато інших грізних хвороб.
Золотистий стафілокок належить до хвороботворних бактерій, дуже стійких до лікування і нечутливих або малочутливих до антибіотикотерапії.
І тут ми стикаємося із “замкнутим колом”.
- По-перше, доводиться неодноразово повторювати малоефективне лікування антибіотиками для порятунку життя або здоров’я при гострих процесах.
- А по-друге, при повторах лікування отримуємо побічну дію у вигляді дисбактеріозу, порушень роботи печінки та інших органів, і, як наслідок, порушення імунокомпетентних клітин.
Простіше сказати, імунітет знижується, і золотистий стафілокок може при будь-яких несприятливих факторах (охолодження, стрес тощо) знову почати бурхливо розмножуватися, викликаючи гострий стан або загострення вже наявних хронічних процесів.
Лікування Золотистого стафілококу
У нашому Центрі все починається з максимально повної діагностики, яка включає спектральну діагностику, лабораторні та інструментальні методи.
Індивідуальний підхід дуже важливий.
- Діагностика на Комплексі Медичному Експертному та\або на діагностичному Паркес-Д дає змогу визначити, які є глибинні причини розвитку патологічних змін, а також, які харчові продукти нейтральні, які мають негативний вплив, а які дозволено включати в раціон.
- Лабораторні аналізи
- УЗД діагностика
- З досвіду надзвичайно важливим є комплексний підхід до оздоровлення організму – курс очищення органів шлунково-кишкового тракту в стаціонарі або в амбулаторному центрі,
- повний комплекс озонотерапії (озонована вода, вушні та ректальні введення озоно-кисневої суміші в потрібній концентрації, введення внутрішньовенно-краплинно озонованого фізрозчину й озонованої власної крові – аутогемотерапія),
- боротьба з хвороботворною флорою шляхом корекції на КМЕ, інформотерапія
- фітотерапія (протипаразитарний, жовчогінний, нирковий чай, гепатопротекторні шроти, антипаразитарні свічки), а згодом відновлення порушених функцій органів і тканин.
У комплексі з очищенням органів шлунково-кишкового тракту й озонотерапією на певному етапі лікування патоген пригнічується повністю. Потрібно пам’ятати, що за різними дослідженнями й авторами від 70 до 80% імунокомпетентних клітин розташовуються саме в слизовій оболонці кишківника.
При діагностиці з консультацією лікаря буде розроблено індивідуальну схему лікування і Ви отримаєте відповіді на питання, які Вас цікавлять.