Варикоз (чи варикозне розширення вен) – це стан, у якому вени стають розширеними і вигнутими, зазвичай, у ногах. Прояви варикозу можуть варіювати від косметичних дефектів до серйозніших симптомів і ускладнень.
Основні причини розвитку варикозу:
- Генетична схильність. Спадковість відіграє у розвитку варикозу. Якщо у вашої родини був варикоз, у вас може бути підвищений ризик його розвитку.
- Статевий фактор. Жінки більш схильні до варикозу в порівнянні з чоловіками, ймовірно, через гормональні зміни, які можуть впливати на стан судин.
- Вагітність. Вагітність може збільшити ризик розвитку варикозу через збільшений об’єм крові та тиск на вени в черевній порожнині.
- Сидячий спосіб життя або робота, пов’язана із тривалим стоянням. Тривале сидіння або стояння може уповільнити кровотік у ногах та сприяти розвитку варикозу.
- Ожиріння. Надмірна вага збільшує навантаження на нижні кінцівки та може сприяти розвитку варикозу.
- Синдром загрудинної комірної вени. Це рідкісний стан, при якому судини у грудній клітці можуть вичавлювати вени та збільшувати тиск у ногах.
- Травми та хірургічні втручання. Травми та хірургічні процедури, що проводяться в області нижніх кінцівок, можуть пошкоджувати вени та сприяти розвитку варикозу.
- Вік. Ризик варикозу збільшується з віком, оскільки з віком стінки судин можуть втрачати свою пружність та еластичність.
- Згустки крові та порушення кровотоку. Ушкодження судин або порушення циркуляції крові можуть сприяти розвитку варикозу.
- Гормональні зміни. Пубертатний період, прийом гормональних контрацептивів або гормональні зміни, пов’язані з менопаузою, можуть вплинути на стан судин та сприяти розвитку варикозу.
- Розлади сполучної тканини. Рідкісні порушення сполучної тканини, такі як синдром Ельлера Данлоса або марфанівська хвороба, можуть збільшити ризик варикозу.
- Захворювання вен. Деякі захворювання вен, такі як венозна недостатність або флебіт, можуть стати факторами для розвитку варикозу.
- Сидячий спосіб життя та фізична неактивність. Відсутність фізичної активності може погіршити кровотік та сприяти розвитку варикозу.
- Цукровий діабет. Діабет може вплинути на стан судин та збільшити ризик варикозу.
- Куріння. Куріння може пошкодити стінки судин та збільшити ризик розвитку варикозу.
- Інфекції чи запалення. Гострі чи хронічні запальні процеси у венах можуть сприяти розвитку варикозу.
- Аномалії венозної системи. Рідкісні аномалії структури венозної системи можуть бути сприятливими факторами.
- Погана робота печінки, зашлакованість організму, надмірна вага
Дуже часто ми спостерігаємо зниження імунітету нашого організму, порушення його роботи, збої тощо. Але не завжди ми маємо відповідь, чому так відбувається. Багато хто навіть не підозрює, що причиною таких проблем можуть бути засмічені і закупорені стінки судин, через які корисні речовини (антитіла, гормони і т.д.) не можуть потрапити в кров, що призводить до погіршення загального стану організму.
Внаслідок проходження курсу детоксикації організму Ви покращите стан печінки, оскільки саме печінка відповідає за стан судин.
Чим менше на стінках судин, артеріях та венах буде відкладень шкідливих речовин, тим більш еластичними, гнучкими та молодими будуть наші судини. Саме тому так важливо проводити профілактичне очищення судин, яке дозволить знизити ризик багатьох захворювань таких, як інфаркт, інсульт, мігрені, склероз, параліч та ін. Завдяки очищенню судин зникають варикозне розширення вен на ногах.
Лікування – противарикозна програма
Програма проходить у два етапи і включає:
І етап
Амбулаторна чи стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму, що допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, знизити вагу, відновити роботу кишечника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи.
-
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи; аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуффляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
-
Пресотерапія
-
Світлолікування
ІІ етап
-
Внутрішньовенна озонотерапія
-
Пресотерапія
-
Склерозування вен
-
Світлолікування