Профілактика онкологічних захворювань у дітей включає ряд важливих заходів:
- Збалансоване харчування, багате на фрукти, овочі та корисні білки, допомагає зміцнити імунну систему і знизити ризик розвитку раку.
- Фізична активність. Регулярні заняття спортом допомагають підтримувати здорову вагу та знижують ризик розвитку раку.
- Захист від сонця. Використовуйте сонцезахисні засоби та обмежте час перебування на сонці, щоб запобігти розвитку раку шкіри.
- Уникайте впливу канцерогенів. Слідкуйте, щоб діти не знаходились у навколишньому середовищі з небезпечними хімічними речовинами.
- Регулярні медичні огляди. Проводьте регулярні медичні огляди, щоб виявляти рак на ранніх стадіях.
- Генетичне консультування. Якщо в сім’ї є випадки раку, обговоріть з лікарем можливість генетичного консультування.
- Регулярне проведення протипаразитарних програм без використання токсичних препаратів.
Важливо пам’ятати, що профілактика грає вирішальну роль зниження ризику онкологічних захворювань в дітей віком.
Які паразитарні інфекції у дітей можуть провокувати розвиток раку
Деякі паразитичні інфекції у дітей пов’язані зі збільшеним ризиком розвитку раку.
- Схистосомоз (більгарціаз). Це інфекція, викликана паразитом Schistosoma, який поширений у деяких тропічних та субтропічних регіонах. Довгострокові інфекції з цим паразитом збільшують ризик розвитку сечовивідного раку.
- Описторхоз та клонорхоз. Ці паразитичні інфекції викликані певними видами плоских черв’яків, які інфікують печінку. Довгострокова інфекція може бути пов’язана з розвитком раку печінки.
- Малярія. Малярія, викликана паразитом Plasmodium, впливає на систему імунітету та збільшує загальну сприйнятливість до інших захворювань, включаючи рак.
- Лейшманіоз. Це інфекція, спричинена протозою Leishmania, і впливає на імунну систему дітей, що збільшує ризик розвитку різних захворювань, включаючи рак.
- Ехінококоз. Ця інфекція викликана ланцюгами Echinococcus, які утворюють кісти в різних органах, включаючи печінку та легені. Довгострокові інфекції підвищують ризик розвитку раку у уражених органах.
- Лімфатичний філяріоз (черевний елефантіаз). Ця хвороба викликана нематодами, які пошкоджують лімфатичну систему, що в результаті призводить до хронічних запальних станів і збільшує ризик розвитку раку, включаючи лімфоми.
- Токсокароз. Інфекція, викликана гельмінтом Toxocara, спричинює запалення та пошкодження органів, що в деяких випадках підвищує ризик розвитку раку.
- Саркоптоз (короста). Коростяні кліщі, що викликають коросту, викликають запалення шкіри. Довгострокове запалення підвищує ризик розвитку раку шкіри.
- Гельмінти та глисти. Довгострокова інфекція гельмінтами (круглими та плоскими хробаками) пригнічує імунну систему та збільшує ризик розвитку різних форм раку.
- Амебіаз. Інфекція, спричинена амебою Entamoeba histolytica, спричинює хронічне запалення кишківника, що в окремих випадках збільшує ризик розвитку раку товстої кишки.
- Свинячий ціпеньциноз (цистицеркоз). Це інфекція, викликана личинками свинячих ціп’яків. Цистицеркоз призводить до утворення кіст та пухлин у різних органах, включаючи головний мозок. Довгострокова наявність кіст може бути пов’язана з розвитком раку.
- Фасціолез (описторхоз та клонорхоз). Ці інфекції викликані паразитами, які інфікують печінку. Довгострокова інфекція підвищує ризик розвитку раку печінки.
- Лейшманіоз. Це інфекція, викликана протозою Leishmania. Лейшманіоз спричинює хронічне запалення та порушення імунної системи, що збільшує загальний ризик розвитку різних видів раку.
- Блінорагоз. Це паразитарне захворювання спричинене паразитом Onchocerca volvulus і призводить до хронічного запалення та змін у шкірі та очах. Довгострокові інфекції збільшують ризик розвитку шкірного раку та раку очей.
Слід зазначити, що проведення протипаразитарної терапії, програми підвищення імунітету допоможе знизити ризик таких інфекцій та їхнього потенційного впливу на розвиток раку у дітей.
Протипаразитарні програми для профілактики онкологічних захворювань у дітей
Протипаразитарні програми відіграють важливу роль у профілактиці онкологічних захворювань у дітей, оскільки деякі паразитарні інфекції збільшують ризик розвитку раку.
Паразитарні інфекції негативно впливають на організм та імунну систему, збільшуючи ризик розвитку раку. Однак важливо відзначити, що не всі діти, інфіковані цими паразитами, розвинуть рак, і безліч факторів впливає на результат. Заходи профілактики, регулярні медичні огляди та своєчасне лікування інфекцій знижують ризик.
Для визначення загального стану здоров’я дитини додатково до лабораторних аналізів, УЗД, проводититься аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному.
- Проводиться аналіз стану всіх органів та систем: Стан імунної системи; Алергени; Вірусне навантаження; Бактеріальне навантаження; Навантаження грибками; Виявлені гельмінти; Дефіцит вітамінів та мікроелементів; ЛОР-органи; Бронхо-легеневий апарат; Серцево-судинна система; Шлунково-кишковий тракт; Печінка, жовчний міхур; Підшлункова залоза; Нирки, сечовий міхур; Статеві органи; Опорно-руховий апарат; Нервова система; Ендокринна система; Нерекомендовані продукти харчування
Для профілактики онкологічних захворювань у дітей у медичному центрі “Альтернатива” проводиться протипаразитарна програма, програма відновлення всього організму за авторською методикою головного лікаря медичного центру Тимченко Ольги Володимирівни.
- Амбулаторна або стаціонарна програма очищення на 5-10 днів. Очищення організму допомагає вивести токсини та шлаки з організму, відновити обмін речовин, відновити роботу кишківника, печінки, жовчного міхура, лімфатичної та кровоносної системи
- Обстеження: УЗД органів черевної порожнини, лабораторні аналізи, аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
- Програма детоксикації: Проживання; Харчування; Фіточаї; Масажі; Озонована вода; Ректальні інсуфляції озоно-кисневою сумішшю; Продування слухового каналу озоно-кисневою сумішшю; Очисні клізми; Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж); Очищення тонкого та товстого кишківника (ортоградно)
- Озонотерапія: ректальні інсуфляції, санація верхніх дихальних шляхів озоно-кисневою сумішшю, прийом озонованої води, озонована олія
- Протипаразитарна програма
- Пресотерапія: очищення лімфатичної системи
- Вісцеральний масаж – масаж внутрішніх органів: сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, спалюванню вісцерального жиру, активації роботи печінки та жовчного міхура, органів малого тазу
- Фотонна терапія