Патології щитовидної залози у дітей включають:
- Гіпотиреоз у дітей – це стан, при якому щитовидна залоза не виробляє достатньо гормонів щитовидної залози. Симптоми включають підвищену стомлюваність, уповільнення розумових процесів, зниження апетиту, затримку у фізичному та розумовому розвитку.
- Гіпертиреоз в дітей віком – це стан, у якому щитовидна залоза виробляє занадто багато гормонів щитовидної залози. Симптоми включають прискорений пульс, підвищений потовиділення, дратівливість, тривожність, втрату ваги.
- Зоб у дітей – це збільшення щитовидної залози, яке спричинене нестачею йоду в раціоні чи іншими причинами. Симптоми включають збільшення щитовидної залози, утруднене дихання або ковтання, проблеми з голосом, підвищену стомлюваність.
- Аутоімунний тиреоїдит у дітей – це запальне захворювання щитовидної залози, що призводить до зменшення її функції. Симптоми включають збільшення щитовидної залози, підвищену стомлюваність, зниження апетиту, затримку у фізичному та розумовому розвитку.
Якщо Ваша дитина має симптоми, пов’язані зі щитовидною залозою, важливо звернутися до лікаря для оцінки та лікування.
Протипаразитарна програма при патологіях щитовидної залози у дітей
У медичному центрі “Альтернатива” розроблено протипаразитарну програму без застосування лікарських засобів.
При лікуванні захворювань ендокринної системи у дітей, профілактики та лікування ускладнень у медичному центрі «Альтернатива» застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму дитини: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення хребта, очищення крові та лімфи. Протипаразитарний курс – 1 – 2 рази на рік. Після протипаразитаної терапії поступово відновлюються його функції, покращується кровопостачання всіх органів та систем, покращується стан гормональних залоз, приходять у норму гормрни. Підвищується ефективність медикаментозної терапії, покращується стан імунної та ендокринної системи.
Паразитарні та грибкові інфекції суттєво впливають на розвиток та перебіг патологій щитовидної залози у дітей. Ці інфекції здатні чинити як прямий, так і опосередкований вплив на ендокринну систему, включаючи щитовидну залозу.
Вплив паразитарних та грибкових інфекцій на патології щитовидної залози:
- Хронічна інтоксикація та запалення. Паразитарні та грибкові інфекції часто супроводжуються хронічними запальними процесами в організмі, що призводить до підвищеного рівня стресу для імунної системи. Цей стан призводить до порушення роботи ендокринної системи та негативно позначиться на функціях щитовидної залози, сприяючи розвитку гіпотиреозу або аутоімунного тиреоїдиту.
- Порушення обміну речовин. Паразити та грибки здатні порушувати нормальний обмін речовин, поглинаючи поживні речовини, які важливі для здоров’я щитовидної залози, такі як йод, селен та вітаміни групи B. Дефіцит цих речовин погіршує синтез гормонів щитовидної залози та сприяє гіпотиреозу або зобу.
- Зниження імунної функції. Паразитарні та грибкові інфекції послаблюють імунітет дитини, що збільшує ризик розвитку аутоімунних захворювань, таких як аутоімунний тиреоїдит. Ослаблена імунна система атакує тканини щитовидної залози, викликаючи запалення та зниження її функції.
- Хронічна анемія. Деякі паразити, наприклад, анкілостоми, викликають дефіцит заліза та анемію. Нестача кисню та поживних речовин у тканинах призводить до зниження функції щитовидної залози, сприяючи розвитку гіпотиреозу.
Вплив на конкретні патології:
- Гіпотиреоз у дітей. Паразити та грибки викликають нестачу мікроелементів та вітамінів, що безпосередньо відбивається на роботі щитовидної залози та синтезі її гормонів. Хронічне запалення посилює симптоми гіпотиреозу, включаючи стомлюваність та затримку у розвитку.
- Аутоімунний тиреоїдит. Паразитарні інфекції сприяють надмірній стимуляції імунної системи та її неправильній реакції, що призводить до запалення тканин щитовидної залози.
- Зоб у дітей. Нестача йоду, посилена інфекціями, порушує нормальну функцію щитовидної залози, що призводить до її збільшення та утворення зоба.
Якщо у вашої дитини спостерігаються симптоми, такі як стомлюваність, зміни апетиту, уповільнення росту або прискорений пульс, важливо своєчасно звернутися до лікаря. Раннє обстеження на наявність паразитарних та грибкових інфекцій, а також регулярні аналізи роботи щитовидної залози допоможуть виявити та запобігти розвитку патологій.
При лікуванні захворювань ендокринної системи, профілактики та лікування ускладнень у дітей в медичному центрі "Альтернатива" застосовується цілісний підхід щодо відновлення всього організму: зниження ваги, нормалізація гормонального фону, протипаразитарна, противірусна терапія, відновлення хребта, очищення крові та лімфи
1 - 2 рази на рік. Після програми поступово відновлюються функції організму, покращується кровопостачання всіх органів та систем, покращується стан гормональних залоз, приходять у норму гормони. Підвищується ефективність медикаментозної терапії, покращується стан імунної та ендокринної системи.
- Обстеження: консультація лікаря, УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та нирок, ЕКГ, визначення вірусів, алергенів, паразитів, дефіциту вітамінів та мікроелементів, харчової непереносимості
- Гіпоалергенне харчування: дієта вегетаріанська, сироїдіння, сокотерапія
- Програма детоксикації: очищення товстого та тонкого кишківника, печінки та жовчного міхура, нирок, озонована вода, мікроклізми з озонованою олією, протипаразитані, жовчогінні, ниркові чаї, масаж
- Очищення жовчного міхура та печінки нормалізує властивості жовчі щодо розщеплення жирів та регулює роботу кишківника з ліквідації запорів. Нормалізується обмін холестерину, зупиняється відкладення холестерину в судинах серця, мозку, нирок, нижніх кінцівок, що знижує ризик виникнення ускладнень цукрового діабету. Очищена печінка дозволяє покращити реологічні властивості крові, зменшити її в'язкість, тим самим знизити ризик розвитку тромбозу судин. Поліпшується функція печінки з очищення крові від токсинів, надмірної кількості гормонів.
Озонотерапія: очищення крові та судин, капіляротерапія, введення в організм озоно-кисневої суміші. Чинить різнобічну профілактичну та лікувальну дію. В основі ураження очей, нервової системи, нижніх кінцівок при цукровому діабеті лежать зміни найдрібніших судин та порушення живлення тканин, що призводить до їх гіпоксії та виникнення ускладнень. Однією з точок застосування озонотерапії якраз і є дрібні судини, які під її впливом розширюються, сприяючи кращому проходженню крові, зменшується кількість гліколізованого гемоглобіну, тканини краще насичуються киснем.
- Санація товстого кишківника озоно-кисневою сумішшю: підвищення імунітету, звільнення кишківника від калових каменів, виведення слизу та паразитів із кишківника, відновлення мікрофлори
- Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР-органів озоно-кисневою сумішшю: вплив на віруси, грибки, бактерії на слизових оболонках носоглотки та дихальних шляхів
- Зовнішнє змащування озонованою олією виразок, зон ураження шкіри
- Застосування озонованої олії для внутрішнього вживання
- Вісцеральний масаж - масаж внутрішніх органів сприяє покращенню дренажної функції лімфатичної системи кишківника, зменшенню спазму кишківника, очищенню від слизу та паразитів, підвищенню імунітету
- Протипаразитарна, противірусна програма: корекція стану організму на Комплексі Медичному Експертному, вплив на інфекції підшлункової залози, найпростіших та паразитів, судини нирок, очей, головного мозку, нижніх кінцівок, корекція гормонального фону
- Пресотерапія нормалізує капілярне крово- і лімфообіг, попереджає утворення тромбів, розслаблює гладкі м'язи судин і проток, виводить токсини з міжклітинного простору, покращує живлення тканин та органів, виводить кристали солей із нирок
- Фотонна терапія (апарат Коробова-Козявкіна): вплив біофотонів на відновлення мікроциркуляції судин, пошкоджених капілярів нижніх кінцівок при діабетичній стопі, виразках.
- Протипаразитарні свічки
- Протипаразитарні трави
- Гомеопатичне лікування
Відгуки – патології щитовидної залози у дітей