Мезотерапією називають ін’єкційну методику, яка включає виконання багатьох ін’єкцій, які є практично безболісними, їх проводять тільки на поверхні шкіри. У ході процедури, вводять речовини, що покращують якість шкірного покриву. Ці речовини були спеціально підібраними поєднаннями препаратів, їх ще називають коктейлями, вони є нешкідливими і були розроблені в Європі, в лабораторіях, що займаються біотехнологічними дослідженнями.
Методика мезотерапії полягає в тому, що спеціальні коктейлі вводяться безпосередньо в проблемні зони обличчя, що уможливлює створення максимальної концентрації речовин у тому місці, в якому потрібно, при цьому не маючи загального впливу на організм.
Принцип дії мезотерапії
Під час процедури мезотерапії лікарські препарати вводяться прямо в осередки патологій, тому мають місце цілеспрямовані впливи ліків на певні зони. Мікроскопічні дози, дуже тонкою та короткою голкою, поверхнево (глибина проникнення – 1,5 – 2 мм) вводять спеціальний «коктейль», тобто різні вітаміни та мікроелементи, які підбираються лікарем-косметологом індивідуально для кожного пацієнта, вміст «коктейлю» залежить від проблем клієнта. Лікувальними коктейлями активно обробляють будь-які зони.
Переваги мезотерапії обличчя
Мезотерапія має перевагу, якщо порівнювати цей метод із методами без використання ін’єкцій, – це реакція шкірного покриву на голку. Клітини, що несуть відповідальність за регенерацію та зростання шкіри, сприймають укол кожної голки як пошкодження, що активує процес, який утворює нові клітини та волокна. Це досить швидко покращує тонус шкірного покриву і вже за кілька днів видно ефект натягу шкіри.
Альтернативи використовуються вже готові мезотерапевтичні коктейлі, зроблені за рецептом провідних виробників Європи. На відміну від препаратів, змішаних перед проведенням процедури, робота з готовим коктейлем має перевагу – гарантію від заводу-виробника в тому, що стерильний коктейль, має ідеальне зіставлення компонентів, а також гарантію проведення клінічних випробувань коктейлів і гарантію того, що в коктейлях присутні інгредієнти, що коригують усі ланки патогенезу вікової зміни шкірного покриву Процедура займає менше часу, оскільки вже готовий до використання коктейль.
Від інших класичних косметологічних методів мезотерапія відрізняється:
- ефективністю та безпекою процедури
- вплив на безпосереднє місце проблеми
- можливість поєднувати різноспрямовані препарати під час однієї процедури, що допомагає впливати на різні стадії патогенезу старіння
- короткий реабілітаційний період
- відсутність сезонності процедур
- очевидним ефектом вже після однієї процедури
- використання готового стерильного коктейлю
- гарною переносимістю процедури
Лікувальний ефект мезотерапії обличчя
Мезотерапія ефективна завдяки трьом факторам. Одне з них є безпосереднім дією, виробленим мезотерапевтичним коктейлем, інший – рефлекторним відповіддю шкірного покриву дію голок. Третім ефектом вважається нейрогуморальна відповідь шкірного покриву (реакцією нервової системи, запуском відновлювального механізму шкірного покриву).
Показання до мезотерапії обличчя
Ми рекомендуємо використовувати цю процедуру пацієнтам при:
- корекція вікових змін шкірного покриву
- профілактиці та лікуванні жирного та пористого шкірного покриву
- акне.
- целюліт
- реабілітації після хімічного, механічного чи лазерного пілінгу
- підготовка або реабілітація після пластичної операції
- алопеція
- атрофічні та гіпертрофічні рубці
- купероз
Протипоказання до мезотерапії обличчя
Забороняється проходити процедуру людям з:
- індивідуальною непереносимістю компонентів препарату
- вагітністю та під час годування груддю
- порушенням згортання крові
- людям, які приймають антикоагулянти та антиагреганти
- гострими інфекційними захворюваннями чи загостренням хронічних процесів
- запальними елементами у місцях передбачуваних ін’єкцій
- онкологічними захворюваннями в анамнезі
- цукровим діабетом
- боязню голок
Комплексні програми при мезотерапії обличчя
Мезотерапію можна проводити методом ізольованого курсу, але найчастіше її використовують як невід’ємний компонент комплексної програми омолодження. Найпопулярнішою технікою є «Mesopeel», у цій техніці хімічний пілінг проводять перед кожним сеансом мезотерапії. Фахівці із заходу звикли поєднувати ці методики в той же день, одну за одною, але доктори Альтернативи проводять їх з перервами на два дні, таким чином, ми надаємо максимально комфортні умови для наших пацієнтів за рахунок того, що за цією методикою можливе знеболювання області ін’єкцій. За допомогою хімічного пілінгу зменшують товщину шкіри. Це допомагає створенню оптимальних умов проведення процедур мезотерапії.
Процедуру мезотерапії можна проводити перед процедурою біоревіталізації (введення препарату гіалуронової кислоти). За допомогою медикаментозних коктейлів можна добре підготувати шкірний покрив, що дозволить проводити меншу кількість сеансів біоревіталізації та довше зберігати гідрорезерви у шкірному покриві.
Схему розробляють індивідуально, в залежності від особливості шкірного покриву, способу життя, кількості вільного часу та комфорту кожного пацієнта.
Рекомендації до та після мезотерапії обличчя
До процедури:
- забороняється поєднання того ж дня, що й мезотерапія процедур, які збільшують кровообіг у шкірному покриві (масаж, сауни, солярії)
- небажане проведення процедур під час менструації
- необхідно припинити приймати протизапальні засоби або інші препарати, які зменшують згортання
- людям, які страждають на гіпертонію, бажано нормалізувати артеріальний тиск
Рекомендації після процедури:
- не бажано нанесення кремів та інших косметичних засобів на шкіру протягом 12 годин після процедури.
- заборонено відвідувати спортзали, сауни, солярії протягом 3 днів після процедури
- не проводити апаратні процедури протягом 3-5 днів після сеансу мезотерапії
Мезотерапія обличчя допомогла надати свіжий і новий вигляд моїй шкірі. Повністю пішла «стара» шкіра, зникли акне. Результатом дуже задоволена!