алергия на растения

Алергопанель “Трави та бур’яни” 8 алергенів: здати аналізи

Визначення наявності та ступеня сенсибілізації до алергенів із групи бур’янів має велике значення для лікаря для грамотно призначеної терапії. А для пацієнта – виключення чи обмеження контакту з конкретними рослинами під час цвітіння. Панель №8 «Трави та бур’яни»:колосок духмяний, грястиця збірна, тимофіївка лугова, жито посівне, амброзія полинолиста, полин звичайний,  подорожник ланцетолистий, лобода біла, кропива, капуста польова, метод Western Blot

Биохимические исследования

Біохімічні дослідження при алергії: здати аналізи

У переважній більшості випадків процес різного роду алергії відбувається на тлі наявності глистових інвазій, а також в організмі з порушенням функціонування печінки, підшлункової залози, інших органів травлення та агресивною відповіддю органів та тканин імунної системи на той чи інший алерген. Дослідження при алергіях можна поділити на визначення конкретного алергену за допомогою постановки шкірних проб – скарифікаційних, аплікаційних та елімінаційних;загальний аналіз крові розгорнутий, де спеціаліст бачить непрямий маркер алергічного запалення у вигляді еозинофілії;біохімічний аналіз крові, який дозволяє оцінити функціональні порушення у роботі внутрішніх органів.

молекулярная алергодиагностика

Молекулярна діагностика ImmunoCAP ISAC – новий крок у діагностиці алергії

Молекулярна діагностика дозволяє визначити імуноглобулін Е (IgE) не тільки в молекулах індивідуальних (мажорних) алергенів, але і до паналергенів молекул перехресно-реагуючих (мінорних) алергенів, що багато разів підвищує точність алергологічної діагностики.