fbpx

Неврологія

Неврологія

Все більше людей в Україні мають психологічні навантаження на нервову систему і набувають хронічні захворювання.

Успіх лікування гострих і хронічних неврологічних захворювань в медичному центрі «Альтернатива» пов’язаний з комплексним підходом, застосовуваним нашими фахівцями.

Разом зі схемою лікування, призначеної пацієнтові невропатологом, застосовуються фізіотерапевтичні методи, які не тільки підсилюють дію лікарських препаратів, а й зменшують їх побічна дія на організм.

Комплексний підхід дозволяє швидше і ефективніше допомогти пацієнтові, прискоривши одужання.

При лікуванні хронічних захворюваннях нервової системи в комплексне лікування включається програма детоксикації (очищення) всього організму. Нервова система, особливо головний мозок, дуже чутлива до інтоксикацій. Вона швидше відновлюється, якщо кишечник не схильний до запорів, печінку добре фільтрує кров від токсинів і добре працює лімфатична система.

Унікальні фізіотерапевтичні процедури, такі як пресотерапія, озонотерапія, фотонна терапія, дозволяють поліпшити капілярний кровообіг в області ураженого нерва і швидко відновити його, як при гострих, так і хронічних захворюваннях нервової системи. В результаті швидко відновлюється харчування нервів, поліпшується проведення імпульсу по нервовому волокну.

У нашому центрі є скринінговий аналіз стану організму, захворювань нервової системи і їх причин, яка проводиться на Комплексі Медичному Експертному. Вже на первинному прийомі лікар невропатолог може протестувати пацієнта на наявність у нього нейроінфекцій і, в разі їх виявлення, направити пацієнта на здачу лабораторних аналізів та інших методів обстеження.

ЦЕНТР НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Наш підхід до лікування

Консультація лікаря – невропатолога, вертебролога, сімейного лікаря
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертній
Підбір рекомендованих продуктів харчування, яких бракує вітамінів і мікроелементів
Корекція на Комплексі Медичному Експертній
Ультразвукове дослідження
Доплер судин шиї та голови
Програма Очищення всього  організму (кишківник, печінка, жовчний міхур)
Програма очищення крові (озонотерапія)
Витягування хребта, шиї на апараті “Ормед-професіонал”
Пресотерапія
Фітопаросауна
Гідромасаж
Обколювання хребта озоно-кисневою сумішшю
Корекція хребта

ЗАПИСЬ ДО ЛІКАРЯ
ДАТА ПРИЙОМУ


 
Вибір медичного центру*

Запис через сайт є попереднім.
Наш співробітник зв'яжеться з Вами для підтвердження запису до фахівця.

Переваги лікування в медичному центрі «Альтернатива»:

– Прийом лікарів вищої кваліфікаційної категорії, з досвідом роботи в поліклініці і стаціонарі, а також консультації суміжних фахівців.
– Широкий спектр методів дослідження (аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному, ультразвукова доплерографія судин шиї, лабораторні аналізи, електрокардіографія)
Можливість проведення комплексного лікування в умовах амбулаторного центру, стаціонару, денного стаціонару: очищення організму для відновлення нормальної роботи печінки, жовчного міхура, відновлення обміну речовин і своєчасного видалення токсинів з організму.

АНАЛІЗ СТАНУ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ

Коли до нас приходить пацієнт із захворюванням нервової системи, його оглядає лікар і призначає лабораторну та інструментальну діагностику. Також важливим моментом обстеження є аналіз всього організму на Комплексі Медичному Експертному

lechenie-na-kmeКомплекс Медичний Експертний – система аналізу стану всіх органів і систем і їх взаємодію між собою. За допомогою Комплексу Медичного Експертної можна виявити токсичні навантаження на нервову систему. Це можуть бути етіологічні токсини, виробничі токсини, продукти життєдіяльності грибів, бактерій, глистів та найпростіших.

Найбільше нервова система страждає від вірусної інтоксикації, так як при хронічному перебігу неврологічних захворювань віруси поселяються на нервових закінченнях і головному мозку.

Часто лікарем невропатологом з року в рік призначаються схеми планового підтримуючого лікування без урахування стану органів шлунково-кишкового тракту. А найчастіше ці пацієнти в анамнезі мають запори, хронічний холецистит, жовчокам’яна хвороба, хронічний панкреатит, жировий гепатоз печінки, надмірна вага, підвищений артеріальний тиск

ПРОГРАМА ДЕТОКСИКАЦІЇ В УМОВАХ СТАЦІОНАРУ/АМБУЛАТОРНО

У МЦ «Альтернатива», в першу чергу, проводять програму детоксикації, метою якої є знизити навантаження на нервову систему з боку шлунково-кишкового тракту. Проводяться прості природні процедури для зниження рівня інтоксикації.

  • Клізми, мікроклізми з озонованим маслом
  • Очищення печінки. Це – дюбаж печінки, при якому з жовчного міхура і печінки виводиться максимальну кількість токсинів і поліпшується детоксикаційна функція печінки, знижується токсична навантаження нервову систему.
  • Промивання всього травного каналу «гірським кристалом».

ОЧИЩЕННЯ КРОВІ, ЛІМФИ, СОСУДІВ

внутривенная-озонотерапия

Озонотерапія являє собою ведення в кровообіг озоно-кисневої суміші.

Озоніди діють на ендотелій судин і активізують вироблення оксиду озоту, який є вазодилятатором, тобто розширять дрібні судини і капіляри. Завдяки цьому ефекту поліпшується живлення спинного і головного мозку, ліквідується явище тканинної гіпоксії. Створюються сприятливі умови для відновлення функцій центральної нервової системи. Озоно-киснева суміш має противірусну дію, тобто вона діє на віруси герпесу, цитомегаловірус, вірус герпесу Епштейн-Барра, віруси грипу, кору, краснухи, гепатитів, коронавірус інші.

 

Механізмом противірусної дії пов’язаний з блокадою рецепторів, за допомогою яких вірус впроваджується в клітку. Курс противірусної терапії складається з 8-10 процедур.

ПРЕСОТЕРАПІЯ

pressoterapiya

Доповнити і посилити ефект детокс – програми з озонотерапією допомагає включення в відновлювальний комплекс пресотерапії.

Пресотерапія простий і ефективний метод відновлення харчування нервових волокон, зняття тканинної гіпоксії, зняття запальних процесів, поліпшення доставки і гормонів, вітамінів і мікроелементів до проблемного ділянці нервової системи, відновлення функцій органів.

ОБКОЛЮВАННЯ ОЗОНО-КИСЛОРНЕВОЮ СУМІШШЮ

Для поліпшення харчування нерва, відновлення миелинового волокна застосовується обколювання проблемних зон озоно-кисневою сумішшю.

Проводиться обколювання м’язів вздовж хребта, попереку, ніг. Обколювання проводиться в поєднанні з лімфодренажним масажем

ФОТОННА ТЕРАПІЯ - СВІТЛОЛІКУВАННЯ

фотонная терапия для ногФотонна терапія застосовується в комплексній методиці відновлення нервової системи для психоемоційного розвантаження, зниження рівня стресу, боротьби з полинейропатией нижніх кінцівок, відновлення всіх органів і систем за допомогою впливу на біологічно – активні точки стопи за методикою Су-джок.

КОРЕКЦІЯ НА КОМПЛЕКСІ МЕДИЦИЧНОМУ ЕКСПЕРТОНОМУ

diagnostika-kme

Корекція на Комплексі Медичному Експертному дозволяє провести аналіз стану різних відділів нервової системи і в режимі компенсації відновити уражені нерви, структури спинного і головного мозку, знижувати рівень психологічного навантаження на організм.

При поєднанні лікарської терапії з фізіотерапевтичними методами і детоксикації посилюється дія ліків і знижуються їх побічні і токсичні ефекти

 

НАШІ ФАХІВЦІ

    • Categories: Послуги Альтернатива
Меню