fbpx

ЛОР захворювання

ЛОР захворювання

Захворювання Лор-органів – одні з найбільш поширених хвороб кожної людини, так як спровоковані попаданням вірусів на слизову оболонку.
Тонзиліт, аденоїдит, синусит, гайморит і т.д. – це хвороби, які вражають і дорослих і дітей. Щоб ефективно лікувати недугу, потрібно правильно його діагностувати. Більш того, якщо правильно визначити причину того ж аденоидита, то цілком можливо уникнути оперативного втручання. Саме за лікування без ліків і операцій і борються наші лікарі!

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ЛОР ЗАХВОРЮВАНЬ

Напрямки фахівців

 • Консультація ЛОР-лікаря первинна c призначенням схеми лікування
 • Видалення сірчаної пробки з наступним туалетом зовнішнього слухового проходу
 • Введення турунди з лікарським препаратом в зовнішній слуховий прохід
 • Інсуффляція лікарської суміші в носову порожнину з попередньої анемізацією слизової (в обидві половинки носової порожнини)
 • Промивання зовнішнього слухового проходу
 • Промивання зовнішнього слухового проходу з подальшим туалетом зовнішнього слухового проходу
 • Аналіз стану ЛОР органів на Комплексі Медичному Експертній з визначенням основних етіологічних чинників (віруси бактерії, грибки)
 • Аналіз стану всього організму + первинна консультація лікаря
 • Лікувальна корекція на Комплексі Медичному Експертному для зниження запальних процесів ЛОР-органів
 • Аналіз не рекомендованих продуктів харчування, що підтримують запальні процеси ЛОР-органів
 • Індивідуальна інформотерапія (гомеопатична крупка)
 • Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю
 • фотонна терапія
 • Озонована олія для зовнішнього / внутрішнього застосування
 • Курс внутрішньовенної озонотерапії №8
 • Курс очищення організму в стаціонарі на 5 днів
 • Інгаляції на Нейбулайзере
Лікування ЛОР-органів в МЦ Альтернатива

У нашому центрі розроблений комплексний підхід до лікування захворювань, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

З методів лікування в МЦ Альтернатива проводиться:

– Продування вуха, горла і носу озоно-кисневою сумішшю за допомогою спеціального модуля Бозон ЛОР.

– Інгаляції небулайзером з протизапальними, протинабряковими засобами.

– Компенсаторна корекція запальних змін ЛОР-органів за допомогою Комплексу Медичного Експертного для зниження патогенності мікроорганізмів (грибків, вірусів, бактерій).

Внутрішньовенна озонотерапія, як протизапальний, протиалергічний, детоксикаційну засіб. Має ефект антибіотика широкого спектру дії, має виражений протизапальний ефект. Не має токсичних і побічних ефектів.

– Фотонна терапія

Для тих, хто часто хворіє рекомендована програма очищення всього організму, яка проводиться в амбулаторних центрах або в стаціонарному відділенні. Комплексний підхід до лікування хвороб ЛОР органів допоможе уникнути їх у майбутньому.

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Дата визита *

 

Преимущества лечения в медицинском центре «Альтернатива»:

– лечение проводится без применения лекарств;
– все процедуры подбираются индивидуально, поэтому подходят и детям и взрослым;
– комфортные условия пребывания в центре;
– благодаря процедурам Вы не только избавитесь от вируса, но и подымете защитные свойства иммунной системы.

АНАЛИЗ СОСТОЯНИЯ ОРГАНИЗМА

lechenie-na-kmeКомплекс Медичний Експертний – система аналізу стану всіх органів і систем і їх взаємодію між собою. Застосування КМЕ (Комплексу Медичного Експертного) істотно підвищує ефективність терапії, завдяки підбору індивідуальних препаратів і медикаментів. Консультація лікаря з повним аналізом організму (з розшифровкою і рекомендаціями) або аналіз стану імунної системи з лабораторними дослідженнями – це те з чого рекомендується починати обстеження або лікування організму.

ОЗОНОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ВУХА, ГОРЛА І НОСУ

 • озонотерапия при болезнях уха горла носаОзонотерапія при лор-хворобах ВУХА ГОРЛА і НОСА дуже популярна і ефективна. Так без ліків можна вилікувати дитину і дорослого. Нижче розглянемо які види озонотерапії застосовуються в нашому медичному центрі Альтернатива:
 • Продування вушних проходів озоно-кисневою сумішшю за допомогою спеціальних навушників.
 • Ректальні інсуффляції (продування кишківника) озоно-кисневою сумішшю.
 • Пиття озонованою води.

ІНГАЛЯЦІЇ С НЕБУЛАЙЗЕРІ

ингаляции

Небулайзерная терапія – простий і ефективний спосіб лікування кашлю, особливо у дітей.

У медичному центрі «Альтернатива» при лікуванні хронічних тонзилітів, ангіни та інших захворювань верхніх дихальних шляхів Лікар ефективно підбере необхідну схему лікування. При інгаляціях можливе застосування наступних лікарських засобів (амброксол (амбробене, лазолван, мукольван), натрію гідрокарбонат, саду-буфер, флуімуціл, вентолин (саламол, салбутамол), інші.

ФОТОННА ТЕРАПІЯ

фотонная-терапияФотонний апарат «Барва-Ларингологія» призначений для профілактики і лікування ЛОР захворювань (ангіни, фарингіту, ларингіту).
Світло фотонного апарату не містить ультрафіолетового випромінювання, тому показаний чоловікам і жінкам, літнім людям і дітям будь-якого віку.

 

КОРЕКЦІЯ НА КОМПЛЕКСІ МЕДИЧНОМУ ЕКСПЕРТОНОМУ

diagnostika-kme

За допомогою Комплексу Медичного  Експертного можливо провести оперативну корекцію можливих збоїв організму і посилити його захисні властивості. Дуже ефективною є профілактика захворювань за допомогою на КМЕ.

Варто зазначити, що аналіз і корекція стану за допомогою КМЕ в дитячих програмах безболісні і не заподіюють дискомфорту.

Корекція некомфортних станів людини за допомогою КМЕ не тільки високоточна, але і не супроводжується неприємними симптомами початкового загострення недуги.

При поєднанні лікарської терапії з фізіотерапевтичними методами і детоксикації посилюється дія ліків і знижуються їх побічні і токсичні ефекти

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

  • Categories: Послуги Альтернатива
  • Tags: гайморит
Меню