fbpx

Лікування алергії

Лікування алергії. Авторські програми

Алергія – вчені називають її однією з найбільш значних проблем століття. Лікування алергії є одним з важливих напрямків в медицині. Понад 33% людей стикалися з тією чи іншою формою її прояву. Деякі страждають від алергії на багато частіше, що залежить від індивідуальної чутливості організму, зумовленої виробленням імуноглобулінів і спадковістю.

Чому люди стають алергікам?

Це залежить від стану імунної системи та органів травлення. Завдання імунної системи – захистити наш організм від несприятливих факторів. Імунна система покликана своєчасно реагувати на зовнішні подразники (їжу, запахи, пилок рослин) і внутрішні (бактерії, віруси, грибки, паразити, і токсини, які утворюються в організмі в результаті порушення обміну речовин). Організм сприймає дані подразники як антигени – речовини носії генетично чужорідної інформації. Імунна система виробляє антитіла проти них. Алергія – це надмірна реакція імунітету, що викликає негативний вплив на власний організм.

Механізмів виникнення алергічних реакцій безліч. Тому лікування алергії вимагає грамотного діагностичного підходу і індивідуальних програм.

У своїй роботі колектив медичного центру “Альтернатива” звертає увагу на стан роботи всіх внутрішніх органів, причину захворювання і дає чіткі рекомендації з харчування та подальшого оздоровлення в домашніх умовах. Лікування алергії вимагає індивідуальний підхід.

У медичному центрі «Альтернатива» розроблені авторські програми лікування алергії.

Напрямки фахівців:

 • Консультація фахівців
 • Діагностика на алергени з консультацією лікаря
 • Харчова  непереносимість
 • УЗД органів черевної порожнини та нирок
 • ЕКГ
 • Лабораторні аналізи
 • Аналіз стану організму на Комплексі Медичному Експертному
 • Підбір продуктів харчування
 • Озонотерапія (внутрівення, продування ЛОР органів, кишківника, прийом озонованої води, озоноване масло для внутрішнього застосування
 • Программа очищення організму  з проживанням/ амбулаторно(кишківник, печінка, жовчний міхур)

Авторські програми:

– Кропив’янка;
– Бронхіальна астма;
– Аденоидит;
– Тонзиліт;
– Нейродерміт;
– Псоріаз;
– Дисбактеріоз;
– Алергічний кон’юнктивіт;
– Хронічний бронхіт;
– Глистная інвазія;
– Алергічний риніт;
– Харчова алергія;
– Алергія на медикаменти

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Дата візиту *

 

ЦЕНТР АЛЕРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Переваги нашого підходу до лікування алергії:

 • Лікування алергії починається з діагностики, що дозволяє визначити більш 250 видів побутових, рослинних, виробничих, харчових, паразитарних, інфекційних алергенів. Стан імунної, травної та лімфатичної систем на сучасному медичному обладнанні: Комплексі Медичному Експертному. А так же лабораторної діагностики, УЗД органів черевної порожнини та нирок. Лікар індивідуально підбирає схему лікування алергії для кожного пацієнта відповідно до результатів діагностики.
 • Програма очищення організму спрямована на підвищення імунітету. Імунна система звільняється від токсинів, продуктів ГМО, накопичених лікарських і побутових хімікатів за допомогою програми очищення організму (кишечника, жовчного міхура, печінки, нирок, лімфи, крові).
 • Озонотерапія, застосовувана в комплексному лікуванні, має пряму протиалергічну дію. З її допомогою проводиться очищення крові від токсинів і алергенів. Санації вуха, горла, носа озоно-кисневою сумішшю підвищить стійкість до вірусів і сприйнятливість до рослинних і побутових алергенів.
 • Проводиться санація хронічних інфекцій: хронічний тонзиліт, гайморит, пієлонефрит, холецистит і ін., що створюють токсичне навантаження для організму і підтримують стан алергії.
 • Звертаємо увагу на стан кишечника, закрепи кишківсника. При закрепіі відбувається отруєння організму продуктами бродіння і гниття їжі, що призводить до інтоксикації і провокує алергічні реакції. Велике значення на програмі приділяється мікрофлорі товстого кишечника і відновлення процесів всмоктування в тонкому кишечнику. У ворсинках тонкого кишечника відбувається всмоктування всіх поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, що дозволяє зміцнити імунну систему в боротьбі з алергією.

НАШІ ФАХІВЦІ

Меню