Сліпе зондування жовчного міхура застосовується при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів та жовчного міхура. Є примусово викликаним виведенням жовчі з жовчного міхура (проводять без окремого обладнання). Процедура сліпого зондування жовчного міхура дуже корисна для профілактики утворення каменів та поліпів у жовчному міхурі. Людям з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, онкологія, захворювання хребта та суглобів, рекомендується проводити сліпе зондування 1 раз на 3 місяці. Це позитивно позначиться самопочуття.
Що дає сліпе зондування жовчного міхура
Жовчний міхур, біль у якому може виникати з різних причин, необхідно своєчасно досліджувати та лікувати. Одним з методів м’якого очищення та звільнення жовчного міхура від застійної жовчі, що часто викликає розпирання та біль у правому підребер’ї, є сліпе зондування.
Після процедури сліпого зондування жовч покращує свої властивості по розщепленню жирів у дванадцятипалій кишці. Це поступово відновить обмін речовин та допоможе знизити надмірну вагу. Сліпе зондування покращує роботу печінки з детоксикації всього організму. Вся кров, що проходить через печінку, звільняється від токсинів та алергенів. За одну годину печінка фільтрує до 80 літрів крові.
Як відбувається зондування жовчного міхура
Процедура беззондового тюбажу проводиться на голодний шлунок. Необхідно використовувати один із таких препаратів: мінеральна вода без газу (його можна попередньо випустити), сульфат магнію, сорбіт або всім знайоме масло, зазвичай використовують рослинну оливкову.
Після прийому препарату пацієнт лягає на правий бік із помірно гарячою грілкою під правим підребер’ям. Через 1 годину пацієнт встає і ходить з грілкою в печінці ще 10 – 15 хвилин. Через 2 – 3 години, а можливо і раніше, у Вас почнуться позиви в туалет, стілець буде рідкуватим, з неприємним запахом, жовтувато-коричневого кольору. Це свідчення того, що сліпе зондування проведено правильно. Позиви в туалет можуть тривати до самого вечора, це залежить від ступеня застою в жовчному міхурі. Болі після зондування жовчного міхура можливі, якщо спазмований кишківник, а жовч, що надходить при зондуванні з жовчного міхура, ще більше дратуватиме кишечник. У цій ситуації можна випити спазмолітик. Після процедури рекомендується рослинна їжа як салатів, фруктів, великої кількості води.
Для чого потрібно робити сліпе зондування жовчного міхура
Маніпуляція проводиться з метою поліпшення відтоку жовчі з жовчного міхура та печінки, а також дозволяє покращити всі функції печінки, очистити протоки печінки, вивести токсичні речовини з організму. Чим краще працює печінка з детоксикації, тим краще доставляються поживні речовини з кров’ю до всіх органів та систем.
Як підготуватися до зондування жовчного міхура
Перед проведенням процедури сліпого зондування будинку, крім консультації фахівця, необхідно протягом декількох днів підготувати організм. Рекомендується перейти на легке харчування, овочі, соки та кисломолочні продукти. Прибрати з вживання алкоголь, гостре та жирне, менше вживати м’ясної їжі. Також рекомендується обов’язково пройти УЗД органів черевної порожнини для виключення протипоказань.
Узи перед тюбажем, сліпим зондуванням
Рекомендується проходити ультразвукову діагностику органів черевної порожнини перед тюбажем. Це дозволить виключити конкременти (камені) у жовчному міхурі або загальному жовчному проході. А у зв’язку з тим, що при тюбажі орган скорочується протягом тривалого часу, це може спровокувати їхнє вигнання в кишечник, що може спричинити гострий стан.
Програма очищення всього організму, очищення жовчного міхура
Медичний центр «Альтернатива» пропонує пройти наші комплексні програми з очищення організму, сліпе зондування жовчного міхура під керівництвом досвідчених лікарів. Програми проводяться як у стаціонарних, так і в амбулаторних умовах. Ці методики унікальні та проводяться вже 3 2007 року. Рекомендовано для осіб старше 30-ти років, які страждають від зайвої ваги, мають хронічні захворювання та регулярно приймають лікарські препарати та як профілактичний захід.
Як зробити сліпе зондування жовчного міхура
Для початку рекомендуємо звернутися до фахівця для попереднього обстеження та отримання індивідуальних інструкцій.
У яких випадках робиться сліпе зондування сорбітом
Очищення жовчного міхура сорбітом – це один із варіантів сліпого зондування. Вибір варіанта зондування визначає лікар. Сліпе зондування сорбітом зазвичай призначають дітям, оскільки воно проходить м’якше і сорбіт має солодкий смак.
Чи можна робити сліпе зондування при камені в жовчному
Сліпе зондування при камінні в жовчному міхурі проводиться з обережністю. Необхідно зробити УЗД органів черевної порожнини та отримати консультацію фахівця. Процедура проводиться лише у стаціонарі після ретельної підготовки під наглядом лікаря під контролем УЗД та медикаментозним прикриттям. Важливо після процедури суворо дотриматися дієти і рекомендації лікаря.
Чому необхідно зробити УЗД жовчного міхура перед процедурою
УЗІ органів черевної порожнини перед процедурою сліпого зондування необхідно проводити для того, щоб виключити можливість виходу каміння з жовчного міхура.
Звернувся в медцентр Альтернатива з проблемою порушення функціональності жовчовивідних шляхів. Сподобалося, що одразу провели додаткове обстеження, дуже ефективною для мене була процедура сліпого зондування жовчного міхура. Самопочуття прекрасне